Adres

Yenigün Mah. Sakarya Cad. Aziziye Camii Karşısı Aziziye Ticaret Pasajı ADAPAZARI / SAKARYA

Telefon/Faks

0264 279 54 07
0506 481 54 07

SİNEKLİK SİSTEMLERİ

SİNEKLİK SİSTEMLERİ

20Mar

2019

Genel

SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Eviniz için Sineklik Kullanımının Yararları Nelerdir?

Sineklikler, eviniz için en yenilikçi ve kullanımı kolay ekran sistemlerinden biridir. Sinekler ve haşereler olmadan rahatlık ve alan verimliliği sunarlar. Zarif ve fonksiyonel, mekanlarınız için estetik ve görsel faydalar sağlarken, iç mekanlarınızı yakınlardaki açık hava yaşam alanlarına sorunsuzca açmanıza olanak tanır.

Sineklik çeşitleri nelerdir?

Menteşeli, Plise/Pileli, Duble Sürme, Stor Sineklikler...

Plise ve Stor sineklikler yeni nesil böcek ekranlarıdır. Jaluzilerde kullanılan yaylı mekanizmalı bir kaset tasarımı yerine, bu ekran türü  ekranı kapatarak (veya açarken) yığınlanan (veya açılmış) pileleri kullanır .

Evinizde neden sineklik var?

Sineklikler, pratik avantajlar veya estetik geliştirmeler arıyorsanız, eviniz için uzun bir fayda listesi sağlar.

* Sinekleri dışarıda tutmak;

Adından da anlaşılacağı gibi, Sineklikler çekirdek bir fonksiyonel fayda sunar: sinek ve haşereleri iç mekanlarınızdan uzak tutmakta oldukça etkilidirler. İstenmeyen konuklara davet edilmeden oturma odanıza, mutfağa veya başka bir alana ışık ve hava akışını getirebilirsiniz.

* Dış mekan ve iç mekanlarınızı bağlayın;

Açık ve kapalı yaşam alanlarınızı böcek ve döküntülere izin vermeden bağlamak için Sineklik kullanabilirsiniz. Eğer bir veranda, teras, teras, balkon veya açık mutfağa sahipseniz, iki alan arasındaki kesintisiz geçiş için bu ekranları kullanarak açık yaşam alanınızı daha erişilebilir hale getirebilirsiniz.

Bu, iç mekanlarınızın daha geniş ve daha geniş hissettirilmesinin ek yararına sahiptir ve iki alan da tek bir alan gibi hissettirebilir. Evinizde misafiriniz varsa, iç mekanlarınızı açma ve iki tip alanı birbirine bağlama seçeneği, ayrı alanları birbirine bağlayarak daha fazla kişiyi destekleyebildiğiniz için çok değerli olabilir.

* Doğal ışıktan yararlanma;

Sineklik, haşereler ve böceklere izin vermeden , oturma odanıza veya diğer iç mekana doğal ışık katmanın harika bir yoludur . Cam kapılar bir miktar ışık alabilirken, böcek perdeleri neredeyse çatıdan zemine uzanarak daha doğal bir ışık ve belki de aydınlatma maliyetlerinden tasarruf sağlar.

* Görünümü koru;

Masif kapılar ve hatta çerçeveli cam kapılar görüşünüzü engelleyebilir veya sınırlayabilir. Kapalı veya yakın bir duyguya yol açabilirler. Sineklikler, sinek ve böceklere karşı ince ama etkili bir bariyerden engelsiz bir manzara görürsünüz.

* Havalandırmayı geliştir ve enerji tasarrufu yap;

Kapılarınızı açık tuttuğunuzda, sineklik ile korunarak evinize temiz hava girebilir , havalandırma maliyetlerinizi azaltabilir, evinizde sağlık ve yaşam kalitesini artırabilirsiniz. Evinize taze hava verilmesi, bakteri ve küflenme riskini azaltabilir.

* Güzel, modern tasarım;

Yeni nesil sineklikler, geleneksel sinekliklere nazaran modern ve minimalist bir alternatif sunar. Zarif ve fonksiyonel, kapınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

* Kullanımı kolay;

Yeni nesil sineklikler, geleneksel sineklikli ekranlardaki yari yayli tasarimdan farklı olarak, gerilimsiz, akordeon benzeri bir tasarıma sahiptir. Bu, çalışmak için hafif ve kullanımı kolay olduğu anlamına gelir.

* Alan etkilisi;

Büyük girişleri koruyabilmelerine rağmen, sineklikler, manzaranızı engelleyebilecek veya daha fazla yer kaplayabilecek karmaşık eklentiler ve ağır çerçeveler olmaksızın alan verimlidir. Katlandığında, parçalar küçük ve dar olduğundan çok az yer kaplarlar.

 


Bu yazı daha önce 1181 kez okundu.

Yorum Yaz

Adınız

Email

Yorum

1 Yorum

Filiz SAYMAN

30 Ağ 2018

Öncelikle ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Gerçekten kaliteli işçiliğin yanında güvenilir bir işletme...

en çok okunanlar

SİNEKLİK SİSTEMLERİ

SİNEKLİK SİSTEMLERİ 20 Mar, 2019

SİNEKLERİN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLARI

SİNEKLERİN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLARI 20 Mar, 2019

ADA PETEK YAPI

ADA PETEK YAPI 20 Mar, 2019

Blog Kategorileri